Apie Mus

Maloniai sveikiname Jus apsilankius „GR“ grožio ir sveikatingumo klinikos elektroninėje parduotuvėje!

Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite išskirtinių kosmetikos priemonių veidui, kūnui ir plaukams su natūraliais augaliniais komponentais, be dažiklių, dirbtinių kvapų ir kiek įmanoma mažiau konservantų.

Ekologiška, intensyviai jauninanti kosmetika iš Naujosios Zelandijos su avių placentos ekstraktais ir nano auksu. Tik nano dalelių dydžio auksas gali patekti į odą ir dalyvauti ląstelių metabolizme, nes „matomos“ aukso dalelės kremuose ar kaukėse negali patekti į odą. Jos tik gražiai spindi ir atlieka fizinio saulės spindulių filtro vaidmenį. Avies placentos ekstrakte esantys peptidai ir baltymai yra analogiški žmogaus, todėl labai veiksmingai atkuria odos jaunatvišką išvaizdą.

Biologiškai aktyvios Cell FC, 4W Solution, Dr. Natucos priemonės su ląstelių augimo faktoriais efektyviai atjaunina odą, mažina randus ir strijas, gydo įvairius dermatitus ir kitas odos problemas. Augimo faktoriai (tam tikri peptidai) per receptorių sistemą sugeba priversti mūsų pačių odos kamienines ląsteles dalintis kur kas greičiau, todėl lėtėja odos senėjimo procesai.

Kosmetika su sraigių išskiriamo sekreto filtratu jau nuo seno naudojama medicinoje žinant jos antibakterines, priešvirusines ir priešgrybelines savybes. Jis apsaugo nuo randų susidarymo, gydo nudegiminius ir kitokius randus, žaizdas, balina, stangrina odą, tinka ir spuoguotai odai.  Kosmetika su gyvačių nuodų ar sintetiniais peptidais lygina raukšles be jokios žalos ar rizikos žmogaus organizmui, todėl jos visame pasaulyje tampa vis populiaresnės ir išstumia botoksą.

Naujovė Lietuvoje – STC Life kosmetika su energizuojančiu vandeniu ir aukso nanopeptidais bei maisto papildas su energizuoto vandens kristalais. Energizuoto vandens kristalai, kurie geriamą vandenį "paverčia" į mūsų kūno audinių vandenį, padeda atstatyti ląstelių metabolizmą, lėtina senėjimą, padeda atsikratyti tokiomis ligomis kaip žvynelinė, neurodermitas ar kitos dermatozės, detoksikuoja organizmą ir gerina kepenų veiklą. Šie kristalai ne tik geriami, su jais gaminama Celgen ir CELL 97.7 kosmetika veidui ir kūnui bei plaukų priežiūros priemonės. 

Natūrali organinė MIZON kosmetika su augalų ekstraktais savo sudėtyje neturi parabenų ir žalingų konservantų. Toniniai kremai su sraigių filtratu, ląstelių augimo faktoriais ir dideliu fiziniu UV filtru ne tik puikiai maskuoja, bet ir gydo, stangrina, balina pigmentines dėmes bei lėtina odos senėjimą. Plaukų ataugimą skatinančios augalinės kilmės purškikliai ir koncentratai taip pat įrodė savo veiksmingumą.

Tikimės, kad mūsų parduotuvėje rasite sau tinkamų veiksmingų ir kokybiškų kosmetikos priemonių.

Įmonės rekvizitai

  • UAB "Gersana"
  • Įmonės kodas: 302334514
  • PVM mokėtojo kodas: LT100004727011
  • GR Grožio ir Sveikatingumo Klinika
  • S.Daukanto g. 2 / S.Šimkaus g. 23
  • Klaipėda, LT-92124

Kontaktai

Tel.: 8 46 493767
Mob.: 8 620 67701
Faks.: 8 46 493761
El.paštas: info@g-r.lt